Зустріч Шайло Гарріса з ветеранами АТО в Американському домі

Запрошуємо ветеранів АТО та членів їх родини  на зустріч з Шайло Гаррісом 6 жовтня  18.30 — 20.00. 

 

Зустріч відбудеться в Американському домі (Миколи Пимоненка, 6).

Для входу в Американський дім потрібен документ, що засвідчує особу — паспорт або водійські права (це обов’язково)

Шайло Гарріс — справжній американський патріот та герой.

Старший сержант Шайло Гарріс брав участь у патрулюванні дороги в Південному Іраку 19 лютого 2007 року, яка встигла зажити дурної слави в американських вояків. І саме під час цього завдання сержантів «Хамві» підірвався на саморобній вибухівці, що була закладена на тій дорозі. За мить троє бійців його підрозділу загинули, а сам Шайло зазнав страшних поранень, що цілком змінили весь напрям його подальшого життя.

Шило вижив, але з важкими опіками 35% його тіла. Серйозність опіків означала втрату вух, кінчика носа і трьох пальців. Він провів у штучно викликаній комі 47 діб, лежачи непорушно. Він переніс 75 операцій та його рани потребували постійного догляду його родини. Також він страждав від ПТСР.

Його зворушлива історія надихатиме й вас жити сміливо перед лицем страху, довіряючи Богу, аби Він провів вас через найтяжчі часи – незважаючи ні на що.

“Everything in your life is a gift. Sometimes, it may not be the gift you want, but you realize that your challenges are a new beginning.”* — Shilo

«Все що трапляється в вашому житті це подарунок. Іноді, це не той подарунок який ви хочете, але ви усвідомлюєте що цей виклик це новий початок»

Шайло відкрив для себе, що він повністю – ззовні та зсередини – переродився, став тією людиною, якою й мав стати від самого початку.