Великий соціальний мультимедійний проект «Переможці», що стартував у лютому 2016 року, буде оновлений і продовжений у 2017 році.


Ініціатори та організатори: ТСН і журнал Viva! Куратор проекту: Соломія Вітвіцька. Партнери: Національний комітет спорту інвалідів України (Паралімпійської комітет) і Міністерство закордонних справ України. Важлива мета проекту 2017 — це робота в сфері психологічної і спортивної реабілітації для ветеранів АТО спільно з благодійною організацією «Серце воїна» під керівництвом доктора наук Романа Торговицького, випускника Гарвардського університету. Роман створив оздоровчу систему SomaSystem і має великий досвід в реабілітації. На цей рік заплановані спеціальні тренінги «Перемога над стресом» для ветеранів з ампутацією.


Спортивним партнером «переможців» стала кампанія Run Ukraine — організатор масових бігових подій в Україні. Цього року ветерани АТО, учасники проекту, параолімпійці і всі бажаючі люди з інвалідністю та групи підтримки зможуть взяти участь в благодійних дистанціях на 2 кілометри під назвою «Переможці». Благодійний забіг запланований в рамках серії бігових подій Run Ukraine Running League 2017, які стартують в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі. Слідкуйте за анонсами.

У 2017 році разом з ветеранами та волонтерами в проекті візьмуть участь і паралімпійські чемпіони, які своїми історіями, перемогами і підтримкою надихають на заняття спортом…

ПРЕСА ПРО НАС: Новини ТСН щасливе селфі,  Журнал «VIVA!»

 Презентація