Проект Адвокація за права ветеранів

В рамках проекту “Українська ініціатива з підвищення впевненості” (UCBI) у продовж трьох місяців наша організація проведе Національну кампанію з адвокації за права ветеранів.


Ця Компанія  допоможе ветеранам та громадянському суспільству в цілому розробити правові документи, які покращать надання психосоціальних і медичних послуг для ветеранів війни та цивільних, які постраждали через збройний конфлікт у східній Україні.


Приблизно 126000 українців отримали статус учасника анти-терористичної операції (ветерана війни) у східній Україні. Однак психосоціальна та психофізіологічна підтримки для ветеранів часто є неефективною і недостатньою. Більше того, психологічна допомога ветеранам є надзвичайно слабкою, а лікування синдрому пост-травматичного стресу супроводжується значними перешкодами, як з боку пропозиції, так і попиту. Нестача психосоціальної допомоги у поєднанні з обтяжливими та часто даремними спробами отримати соціальну допомогу, створила попит на більше політичне представництво інтересів і захист прав ветеранів війни.


На початку 2015 року під егідою української філії «Корпорації «Зцілення військових шрамів» був запущений Проект «Серце воїна», який отримав підтримку українських ветеранів. Цей проект забезпечив одну з найбільш комплексних систем психо-соціальної підтримки ветеранів війни та цивільних, які постраждали через збройний конфлікт у східній Україні. У лютому 2016 року Проект «Серце воїна» та Реанімаційний Пакет Реформ створили робочу групу для розробки політики та законопроектів з метою покращення психо-соціальної підтримки ветеранів і охорони психічного здоров’я в Україні.


За підтримки UCBI Проект «Серце воїна» (також відомий як «Корпорація «Зцілення військових шрамів») проведе оцінку існуючого законодавства та існуючого стану надання послуг, розробить набір рекомендацій і законопроектів та відстоюватиме їхнє прийняття на національному рівні. Як наслідок, цей проект сприятиме підвищенню громадянської активності в області місцевого самоврядування та реалізації загальнонаціональної реформи.


Проект «Національна кампанія з адвокації за права ветеранів» реалізується ГО «Серце воїна» в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США по міжнародному розвитку (USAID)…